Inni się uczą. Ty się nauczysz

Naszą misją jest osiągnięcie możliwie najwyższej skuteczności uczenia.

 

Uczyć Cię będzie profesjonalista z pasją

Na kursach Res Primae Top Class masz pewność, że uczyć cię będzie osoba z wykształceniem kierunkowym w nauczaniu danego języka.

 

Korzystasz z najlepszej metody

Mamy własną, ciągle udoskonalaną metodę nauczania Res Primae. Jeżeli nie uczymy wyłącznie metodą Callana lub metodą komunikatywną to dlatego, że znamy ich ograniczenia i wiemy jak je pokonać.

 

Udzielamy gwarancji

Kursy Res Primae Top Class są kursami z gwarancją. Oznacza ona pewność Słuchacza, że zainwestowane pieniądze przyniosą oczekiwany efekt przejścia na kolejny poziom zaawansowania lub zdania zewnętrznego egzaminu. Nie sprzedajemy godzin kursu, ale docelowy efekt nauki, rozłożony na etapy.

 

Nie uczymy wszystkich tak samo

Badamy predyspozycje do nauki języka i uzależniamy od tego indywidualny wymiar konsultacji i ewentualnych prac domowych. Ustalamy ze Słuchaczem optymalną ścieżkę przyswajania materiału, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje.

 

Nie masz prac domowych

Osoba o przeciętnych zdolnościach językowych może uczyć się z powodzeniem bez prac domowych aż do poziomu B2.

 

Nie wydłużamy sztucznie kursu

Nasze kursy trwają maksymalnie 100 godzin lekcyjnych. Zaczynają się i kończą przez cały rok, a zatem nie trzeba czekać do września lub nawet października z przejściem na kolejny poziom.

 

Sale są doskonale wyposażone

Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny do nauki języka. Klimat sali ma tworzyć dobrą atmosferę do nauki mówienia, dlatego w naszych salach dbamy o komfort Słuchacza. 


Korzystasz ze specjalistycznych programów

Nasi Słuchacze korzystają m.in. z programu komputerowego do nauki słów i fraz, który rozwiązuje problem znajomości słówek. Co więcej, słówka wprowadzone na zajęciach mogą być ćwiczone na tym programie również w domu.

 

Uczysz się gdzie chcesz, kiedy chcesz i ile chcesz

Jest to możliwe dzięki aplikacji internetowej e-WordMaster, która umożliwia naukę w dowolnym czasie i miejscu.

 

Za 16zł minus rabaty uczysz się w małej grupie

Standardowo uczymy w niewielkich grupach (6-10 osób). Za dopłatą dajemy możliwość nauki w dowolnie małej grupie, również indywidualnie.

 

Nasze kursy to również klub dyskusyjny

Nasze kursy są ogólnorozwojowe. Staramy się, aby Słuchacze po naszych kursach wiedzieli więcej nie tylko o języku, ale i o świecie. Dajemy możliwość i zachęcamy do dyskutowania na zajęciach o sprawach ważnych dla Słuchaczy.

 

Monitorujemy Twój postęp

Indywidualnie kształtujemy ścieżkę postępu każdego Słuchacza. Monitorujemy nie tylko ile w danej chwili Słuchacz umie, ale również jego obecności i spóźnienia, jakość pracy na lekcji, oraz ewentualne prace domowe.

  

Wiesz, na jakim jesteś poziomie

Posługujemy się obiektywną klasyfikacją poziomów, zalecaną przez Radę Europy.

 

Uczysz się we właściwej grupie

Tworzymy grupy starannie wyselekcjonowane wiekowo i dbamy o wyrównany poziom w grupach.

 

Nie płacisz za materiały kursowe

Nasi Słuchacze mają zapewniony dostęp do podręczników kursowych oraz programów Res Primae. Mogą też wypożyczać materiały z biblioteczki sugerowane przez lektora.

 

Fachowy nadzór

Res Primae prowadzona jest przez magistrów filologów z szerokim doświadczeniem nauczania w szkołach podstawowych, średnich, oraz szkołach językowych.

 

Będziesz mówić w języku obcym

Nasze kursy nastawione są na naukę mówienia, jako umiejętności najtrudniejszej do nauczenia. Metoda Res Primae rozwija i monitoruje również postęp innych umiejętności, wymaganych na danym poziomie.

 

Płacisz, jak chcesz

Oferujemy wiele form płatności i opcji dodatkowych. W naszej szkole są dostępne wszystkie opcje, które zasugerowali nam do tej pory Słuchacze.

 

Masz indywidualne konwersacje

Bezpłatny dyżur lektorski, na który masz prawo się umówić, możesz wykorzystać na indywidualne konwersacje albo konsultacje językowe.

Copyright © 2011 ResPrimae - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl