O nas

Res Primae jest szkołą językową, stworzoną przez anglistów z pasją. Jej misją jest stworzenie warunków, metod i narzędzi do możliwie najszybszej nauki języków obcych. Uczymy z powodzeniem dzieci, młodzież i dorosłych. Uczymy skutecznie nawet bez prac domowych, co jest rzadkością wśród szkół językowych. Dla firm oferujemy kursy "szyte na miarę" w oparciu o metody szybkiej nauki. Szkoła powstała w 1997 roku przy założeniu, że języków obcych można nauczyć się znacznie szybciej niż w tradycyjnie działających szkołach językowych.

 

Powiedzieli o nas

 

Agnieszka (...), dziennikarka Radia Gdańsk, mama 4-letniej Julii, która uczęszcza do Gminnego Przedszkola w Kolbudach: (...) Ja i moja córka byłyśmy zachwycone, że miała w ubiegłym roku w przedszkolu codziennie 20 minut zajęć z angielskiego, prowadzonych przez profesjonalnych nauczycieli języka."  

Gazeta Wyborcza z dn 3. września 2013, str. 1 dodatku Gazeta Trójmiasto

 

„Skończyłam w Res Primae kurs podstawowy. Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z językiem angielskim. Przy zapisie na kurs podstawowy dano mi gwarancję, że bez problemów porozumiem się (oczywiście w stopniu elementarnym) w tym języku. I tak się stało! Miałam okazję wypróbować swoje umiejętności w wakacje.

Nie trzeba być znawcą, żeby zauważyć, że uczą, żeby nauczyć.

Uczciwie i z czystym sumieniem POLECAM!!!!!”

Barbara

 

„Ja chodziłam do Res Primae, było całkiem dobrze. Lektorka na zajęciach prowadziła takie ćwiczenia, żeby można było przede wszystkim porozmawiać po angielsku, a to mi najbardziej było potrzebne. Plus za indywidualne podejście do potrzeb słuchacza.”

Kasia

 

„Dla mnie ich program do nauki słów i fraz jest rewelacyjny. W 15 minut można wykuć wszystkie 50 fraz z poprzednich zajęć.”

Piotr

 

Copyright © 2011 ResPrimae - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl